Ameliyatsız Kaş Kaldırma Fiyatları 2019 – 2020

Yaşımızın ilerlemesiyle alnımızda çizgiler oluşmakta, kaşlarımız sarkmakta ve yapıları bozulmaktadır. Bunun yanında kaş yapımızı beğenmeme ve değiştirme istekleri de olabilmektedir. Kaşlarımızın yüz ifadelerimiz için önemini düşündüğümüzde bu sorundan kurtulmak için çareler aramaya başlamaktayız. Tam da bu noktada kaş kaldırma uygulamaları imdadımıza yetişmektedir.

Alında kırışıklar ve sarkma, kaşlarda meydana gelen sarkmanın düzeltilmesi kaş kaldırma estetiği uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Ameliyatsız kaş estetiği uygulamalarını inceleyeceğimiz bu yazımızda daha genç ve güzel bir yüze sahip olmanın maliyetlerine de değineceğiz.

Ameliyatsız Kaş Kaldırma İşlemi

Ameliyata ihtiyaç duymadan kaşlarınızın kaldırılması işlemine kalıcı kaş askılama denilmektedir. Cerrahi bir operasyon olmayan kaş askılama yöntemi öncesinde uygulanacak bölgeye lokal anestezi uygulanarak işlem gerçekleştirilir. Yaklaşık olarak 45 dakika süren bir uygulamadır. Kaş askılama işleminde derin kesikler açılmamakta ve iz bırakmamaktadır.

Kaş askılama işlemi sonrasında 2 gün içerisinde hızlıca sosyal hayatınıza dönebilirsiniz. Ayrıca uygulamada kullanılan iplerin kalitesine göre kaş askılama işleminin 2 ile 5 yıl arasında kalıcılığı bulunmaktadır.

Ameliyatsız Kaş Kaldırmanın Avantajları

Yazımızın başında belirtilen sebepler dolayısıyla kaş kaldırma işlemleri ile yüzümüzün istenen hale getirilmesi sağlanmaktadır. Cerrahi operasyon gerektirmeden ameliyatsız kaş kaldırma yöntemleri de doğal çözümler arayan ve ameliyattan çekinenler için iyi bir alternatif olarak görünmektedir.

Ayrıca operasyon sonrası daha çabuk iyileşme süreci ve daha kısa sürede istenilen yüze ulaşılmakta, sosyal hayata da daha hızlı dönmeniz sağlanmaktadır. Tüm bunların yanında daha uygun fiyatlarla ameliyatsız kaş kaldırma işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Ameliyatsız Kaş Kaldırmanın Maliyeti

Kaşlarınızın ameliyata gerek kalmadan sarkmalardan kurtarılmasının maliyetine gelecek olursak işlem için fiyatlar daha genç ve düzgün bir yüze sahip olmamız için katlanabileceğimiz bedellerdir. Ameliyatsız kaş kaldırma işlemi fiyatları kaş estetiği uygulanacak bölgenin durumu, sarkmaların şiddeti ve işlemde kullanılacak olan iplerin kalitesi gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir.

Ameliyatsız kaş kaldırma yöntemi olan kaş askılama işlemi sonrasında elde etmiş olduğumuz görünüme değecek ve bu maliyet konusu bizi düşündürtmeyecektir. Gönül rahatlığı ile ameliyatsız kaş kaldırma işleminizi yaptırmak için maliyet konusu da bu şekilde ortadan kalkmaktadır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL