Bichectomy İle Hollywood Yanağı

Günümüzde bay bayan fark etmeksizin insanlar yüz estetiği için çaba sarf etmektedir. Hollywood yıldızlarında daha fazla görüldüğünden dolayı Hollywood yanağı olarak da bilinen bişektomi yanak inceltme ameliyatıdır. Yanaklar yüz bölgesindeki en dikkat çeken bölgeler arasındadır. Kalın hatlara sahip olan bayanlar kendilerini bu hali ile beğenmediğinden dolayı yanak estetiği yaptırmaktadır.

Yanakların yüzün diğer bölgeleri ile görsel olarak uyumunun yakalanması estetik açısından daha hoş durmaktadır. Çekici ve zarif bir görünüm elde etmek isteyen bayanlar yanak estetiğine öncelik vermektedir. Elma yanak olarak nitelendirilen yuvarlak ve dolgun yanaklar zamanla estetik görüntüsünü kaybeder. Bichectomy ile estetik haline geri getirilir.

HOLLYWOOD YANAĞI (BICHECTOMY) YANAK İNCELTME ESTETİĞİ

Yüzün yapısından büyük durduğundan dolayı Altın Oranı bozan yanak içi yağlanmalar bireyi rahatsız eder. Kişi zayıf olsa dahi yanaklar kilolu görünmesine neden olmaktadır. Yüzün her iki tarafında Bichat adı verilen yağ torbalanmaları bulunur. Torbalanmalar yanakları daha toplu gösterir. Dış yağ bölümü kalınlaştığı için toplu gözükme gerçekleşir. Bu durum genetik bir kalınlaşmadır. Kilo verildiği halde yanaklardaki bu kalınlaşma gitmediğinden kişiyi psikolojik olarak rahatsız eder. Bu rahatsızlık yanaktan yağ aldırma ile çözüme kavuşturulur.

YANAK İNCELTME AMELİYATI BİŞEKTOMİ

Yapılan operasyon kişiyi daha genç ve zayıf göstermektedir. Geniş ve yuvarlak yanaklar kişiyi olduğundan daha yaşlı göstermektedir. Uygulama Çağdaş Orman gibi alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Muayene neticesinde yanakla ilgili tasarım yapılır. Doktorun uzman olması uygulamanın başarılı olması açısından önemlidir. Lokal anestezi altında gerçekleştirilen uygulama ile yanak bölgesindeki yağlanma yüzde 40 oranında azaltılır. 30 ila 45 dakika arasında sürmektedir.

YANAK İNCELTME ESTETİĞİNİ KİMLER YAPTIRABİLİR?

Ergenlik dönemini geçiren herkes önemli bir rahatsızlığı olmadığı müddetçe Yanak İnceltme estetiğini yaptırabilir. Ergenlik dönemi ile birlikte insanların yüz hatları iyice oturur. Yüz hatları oturmuş olan ve kalın hatlara sahip olan herkese hitap etmektedir. Vücudu kilolu olmadığı halde yanakları dolgun olanlar kendilerine yakıştırdıkları estetik yüz hatlarına kavuşa bilmek için bişektomi yaptırabilmektedir.

Bişektomi Kalıcılık Süresi

Yanaklara yuvarlaklık etkisi veren yağlar Bişektomi Ameliyatı ile çıkarıldığından uygulama kalıcıdır.

Bişektomi Fiyatları

Herkesin yüz şekli ve özellikleri farklıdır. Bundan dolayı yanak yağı aldırma fiyatı aşağıdaki kriterlere göre değişmektedir. Bunlar:

  • Alınacak yağın miktarı
  • Yanaklara veya çeneye eklenecek dolgu veya yağ enjeksiyonu
  • Ameliyatın zorluk derecesine
  • Hastaneye göre değişmektedir.   
Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL