Boyun Germe Ameliyatı ile Gençleşin!

Dengesiz beslenme, sigara alışkanlığı, vücudumuzdaki yağlanma gibi sebeplerden dolayı yaşlandıkça cildimiz kötü bir görünüm kazanmaktadır. Bu yaşlanma sürecinden en belirgin olarak etkilenen bölge ise boyun bölgesidir. Boyun bölgesindeki aşırı yağlanma ve gevşemeler boyun bölgesine yaşlı bir görünüm kazandırmaktadır. Boyun germe ameliyatı ile bu sorunlardan kurtulmak mümkündür.

Son yıllarda teknoloji ve sağlık hizmetlerinin gelişmesiyle yüz gerdirme, yüz estetiği ve boyun gerdirme ameliyatlarına talep artmaktadır. Kişiler genç ve güzel bir görünüm kazanmak için bu tür estetik ameliyatlara rağbet göstermektedir.  Bu estetik ameliyatlar içinde boyun germe, boyun bölgesine güzel bir görünüm kazandırma, çene ve boyun bölgesini belirginleştirme amacıyla yapılmaktadır.

Boyun Germe Ameliyatı Kimlere Yapılır?

Boyun germe ameliyatı, boyun ve çene bölgesinde yağlanma, gevşeme ve sarkma gibi sorunlara sahip olan bireylere kendi istekleri doğrultusunda yapılabilir. Genellikle yaşlanma süreciyle birlikte böyle sorunlar ile karşılaşıldığı için bu tür estetik ameliyatlara 40 yaş üzeri adaylar talep göstermektedir. Duruma bağlı olarak her yaş grubuna da bu ameliyatlar yapılabilir.

Boyun Germe Ameliyatı Riskli midir?

Boyun germe ameliyatı bu hizmeti sunan hastaneler tarafından tecrübeli doktorlar aracılığı ile kişinin isteğine bağlı olarak yapılmaktadır. Boyun germe ameliyatı genel olarak risksiz bir ameliyat çeşididir. Her ameliyatta olduğu gibi boyun germe ameliyatında da beklenmeyen sorunlar oluşabilir. Doktorlar tarafından bu sorunlara karşı her türlü önlem alınmaktadır. Boyun gerdirme operasyonları genel de ağrısız olmaktadır. 3 saat süre kadar sürebilmektedir. Ameliyat sonrası hastalar 1 gece süre ile hastanede yatmakta sonrasında taburcu olmaktadır. Ameliyat sonrası gerekli kontroller ve iyileşmeler sonrasında 1 ay içinde hasta eski sağlığına kavuşmaktadır.

Yüz ve Boyun Gerdirme Ameliyatları Birlikte Yapılabilir mi?

Yüz ve boyun gerdirme estetik ameliyatları tek başına yapılabilir. Tek başına yapılabildiği gibi gerekli şartlar oluştuğu takdir de bu ameliyatların birlikte yapılma imkanı da vardır. Bazı hastaların hem yüz hem de boyun bölgesinde sorunları olmakta ve bu sorunlardan birlikte kurtulmak istemektedir. Bu tür durumlarda yüz gerdirme ve boyun gerdirme ameliyatları birlikte yapılabilmektedir. Bu estetik ameliyatlar yeterli donanıma sahip hastanelerde hastaya genel anestezi uygulayarak yapılmakta ve 3-4 saat arası sürmektedir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL