Burun Estetiği Yaptırınca Nefes Almada Sorun Olur Mu

Burun estetiği operasyona girmeden önce hekiminizle sağlıklı bir iletişim kurmak son derece önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Operasyondan sonra burnunuzun kavuşacağı görüntüyü sizin fotoğrafınıza yapılacak işlemlerle kesinlikle gösterilmelidir. Burun estetiği operasyonun ardından size yardımcı olacak bir refakatçiye ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

Burnunun görünümden rahatsız olan pek çok kişi estetik burun yaptırmak istemektedir. Bu operasyonla birlikte insanlar kendileriyle daha barışık olmaktadır. Görünümünde rahatsız olmak yerine ve beğenilmeme hissine karşı bu operasyon son derece cazip bir fırsat olarak insanların karşısına çıkmaktadır. Burun ameliyatı yaptırarak sizde güzel bir burna kavuşabilirsiniz. Elbette hem operasyondan önce hem de operasyondan sonra dikkat etmeniz gereken bazı hususlar mevcuttur.

Neden Burun Estetiği Ameliyatı Yapılır

Burun estetiği operasyonu sonradan ya da doğumsal olarak ortaya çıkmış olan şekil bozukluklarını gidermek için yapılmaktadır. Eğer ciddi derecede işlevsel bozukluklar yoksa 18 yaşından önce buruna estetik operasyon yapılması tavsiye edilmez. Burun ucu estetiği ise burunun anatomik yapısı düzgündür ancak şekli bozuk olduğunda yapılmaktadır.

Ameliyatta uygulanacak olan prosedürün durumuna göre genel ya da sınırlı uyuşturma yapılmaktadır. Bu operasyon ortalama iki saat civarında tamamlanmaktadır. Operasyondan sonra ağrı çok ender görülen bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Ameliyatsız burun estetiği ise operasyon olmadan enjeksiyon teknikleri olmadan yapılan bir işlemdir.

Burun Estetiği Operasyonun Ardından Nefes Alma

Burun operasyonun ardından nefes alma sorunu yaşayan kişilerin çok büyük çoğunluğu bu şikâyetlerinden kurtulmuştur. Nefes alma problemi yaşayan kişilere çok ender rastlanmaktadır. Bu durumun oluşmasında operasyonda yapılan yanlış müdahalelerden kaynaklanmaktadır. Burun estetiği sonrası hedeflenen verim genelde alınmaktadır. Burun ameliyatı yapıldıktan sonra kişinin hastaneden hemen taburcu olur ve bir gün sonrada normal yaşantısına dönebilir.

İlk olarak şunu belirtelim burun estetiği fiyatları operasyonun yapıldığı hastaneye ve tercih edilmiş olan doktora göre değişiklik göstermektedir. Net bir fiyat vermek zordur. Buruna nasıl bir operasyon yapılacağı ve kişinin sağlık sigortasının bulunup bulunmadığı da fiyatı etkileyen diğer faktörler olarak karşımıza çıkmaktadır. Burun tıkanıklığı ise anatomik bir rahatsızlığın ürünüdür.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL