Gıdı, Göz Altı ve Yanak Yağları için Güçlü Çözüm: Celluphase

İnsanların yüzlerinde ve bedenlerinde bazı bölgeleri beğenmemektedir. Herkes estetik bir görüntüsü olsun istediğinden bazı yöntemlerle beğenmedikleri yerleri düzelteme yoluna gitmektedir.  Dermatoloji, yapılan araştırmalar ve bulunan yeni uygulamalar, kremler veya serumlarla insan cildini ve bedenini daha da güzelleştirmektedir. Bireylerin çene altında meydana gelen sarkmalara gıdı denmektedir. Gıdı bireyleri olduğundan daha kilolu göstermektedir.

Yanaklarda oluşan yağların bazıları doğuştan bazıları ise sonradan oluşmuştur. Gözaltı torbaları ise genetik olmakla birlikte bazen bazı hastalıkların veya yorgunluğun etkisi ile de oluşmaktadır. Gözaltı torbası olan kişiler normalden daha yaşlı ve yorgun görünürler. Tabi bu durum görüntüsüne dikkat edenleri rahatsız etmektedir. Celluphase, gözaltı, yanak ve gıdı problemlerine son vermektedir.

Celluphase gıdı tedavisi nasıl uygulanır?

Çeşitli nedenlerle oluşan gıdı ve diğer olumsuzlukları yok edebilmek için çok ince uçlu iğneler kullanılır. Gıdı bölgesindeki yağların içerisine Celluphase enjekte edilir. Yapılan bu uygulama sonrasında kişinin ekstra bir ameliyata veya uygulamaya ihtiyacı yoktur. Yanak yağı yok etmek için de benzer uygulama yapılır. Uygulama sonrasında 10 gün içinde yağ miktarında azalma görülür. Yağ miktarının azalması oluşan nahoş görüntüyü yok etmektedir. 5 veya kişinin durumuna göre 7 seans sonrasında gözaltı torbaları sorunundan kurtulmak için yeterlidir. Acısız olup çok kısa sürede uygulanır. Uygulamadan sonra kızarıklık ve ödem oluşmaz. Celluphase tedavisi yalnızca uzman bir doktor tarafından uygulanmalıdır.

Celluphase Kullanım Sonuçları Nelerdir?

Celluphase, içeriğinde gıdı toparlama, gözaltı torbalarını yok etme, yanak yağlarını azaltma içi gerekli olan 5 aktif madde bulunmaktadır. Bir çeşit mezoterapi uygulaması olan Celluphase sonuçları bireysel olarak kanıtlanmıştır. Sonuçları arasında;

  • Uygulanan bölgelerde yenilenmiş yepyeni bir görüntü elde edilir.
  • Deri altındaki hücreleri harekete geçirerek yakılımı hızlandırır.
  • Cildi sıkılaştırarak pürüzsüzleştirir.
  • Kırışıklıkları azaltarak daha genç bir görüntü kazanılır.
  • Girinti ve çıkıntıları azaltarak portakal görünümünü yok eder.
  • Çift çene gıdı yağlarında yüzde 80 oranında azalma meydana gelir.
  • Celluphaselokalize yağlanmada etkilidir.

Uygulama çok kısa süre sürmektedir. Az sayıdaki seans neticesinde elde edilir olması Celluphase’yi güzellik isteyenler için cazip kılmaktadır.

Celluphase Kaç Yaşlara Uygulanabilir?

Kişilerin yapısına göre gıdı, gözaltı torbası ve yanak yağları oluşumu değişimi değişmektedir. Genellikle gıdıya son vermek isteyenlere celluphase 30 yaşlarda uygulanır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL