Güzel Bir Cilt İçin: Photoaging Solution (Antioksidan – Flaş etkinliği anti aging )

Ruhumuzun olgunluğunu, yaş almışlığını sevsek de bunun bedenimize ve cildimize yansımasından her zaman rahatsız olmuşuzdur. Özellikle doğal akışının dışında modern hayatın getirdiği ekstra olumsuz ve yapay faktörlerden dolayı erken cilt yaşlanması önemli estetik sorunlarımızdan olmuştur.

Cildi yaşlandıran faktörlerin başında gelen güneş ışınlarına ya da yapay UV ışınlarına maruz kalmak photoaging (foto yaşlanma) denilen bir kavramı hayatımıza sokmuştur.

Erken yaşlanma da diyebileceğimiz bu cilt yaşlanması bilim insanlarını bu konuda araştırmalar yapmaya itmiş ve cilt bakımı ve özellikle yüz gençleştirme konularında her gün yeni çözümler bulmalarını ve geliştirmelerini sağlamıştır. Photoaging Solution da bu çözümlerden biridir.

Hangi ciltler için kullanılabilir?

Güneşin ve yapay UV ışınlarının neden olduğu yaşlanma belirtilerine ve cilt lekelenmesi dediğimiz cilt tonu farklılıklarına savaş açan Photoaging Solution cilt lekeleri, sıkılık kaybı ve yaşlılık çizgilerinden rahatsız olan herkesin kullanabileceği bir üründür.

Kaç seans yapabiliriz?

Her gün sabah ve akşam temiz cilde düzenli kullanımı önerilir.

Ne kadar süre saklayabilirim?

Ürün açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketilmelidir.

Hangi cinsiyet ve yaş aralığı?

Cilt bakımı ürünlerinin yalnızca kadınlara yönelik olduğu algısı artık değişmiş ve günümüz erkeği de bu ürünleri kullanmaya başlamıştır. Photoaging Solution da cinsiyetsiz bir ürün olarak herkes tarafından ihtiyaç duyulduğu andan itibaren ya da koruma amaçlı kullanılabilir.

Herhangi bir yan etkisi mevcut mu?

İçeriğinde cildi koruyan ve canlandıran c vitamini, antioksidan maddeler bulunduran bir ürün olarak bugüne kadar herhangi bir yan etkisine rastlanmamış ve kullanıcılardan bir şikayet gelmemiştir.

Uygulama sonrası ne yapmam gerekiyor?

Sabah ürün kullanımından sonra yüksek faktörlü bir güneş koruyucu kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Dikkat etmem gerekenler neler?

Erken yaşlanma ile savaşmak için photoaging solution yanında iyi bir beslenme, bol su tüketimi, spor dahil sağlıklı bir yaşam ve stresten kaçınmak olmazsa olmazlarımızdan olmalıdırlar. Sağlıklı yaşam, estetik kaygılarımızı giderecek; gideremediği noktada nemlendirici, antioksidan özellikli ve C vitamini ile erken yaşlanma karşıtı özellikleri ile photoaging solution yardımınıza yetişecektir. Gençlik aşısı etkili yüz gençleştirme formülü ile anti aging fluid estetik ameliyat dışı en iyi çözümlerden birini sunmaktadır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL