Güzelliğin anahtarı “altın iğne”

Özellikle ilerleyen yaşla beraber ciltteki sarkmalar, yaşlanmalar çoğu kişinin canını sıkabiliyor. Elbette ciltteki tek sorun bu da değil. Herhangi bir nedene bağlı olarak oluşan lekeler de zamanla kendisini belli edebiliyor. Böyle durumlarda ise insanlar estetik alanına başvurabiliyorlar. Cilt yaşlanması dediğimiz durumdan kurtulmak için artık çok detaylı ve çok düşündürücü estetik operasyonlara gerek kalmıyor.

Cildiniz ameliyatsız gençleşsin, parlasın

Günümüzde altın iğne dediğimiz operasyon ile cildinize taze bir görünüm kazandırmanız mümkün olabilmektedir. Altın iğne dediğimiz uygulama ciltte sıkılaşmayı sağlarken renk açmada kullanılıyor. Bu işlem mikro iğnelerle, özel başlığından yayılan enerji ile yapılıyor. İşlemde cildin alt katmanlarına iniliyor ve cilt uyarılıyor. Leke ve akne şikâyeti olanlar da altın iğne sayesinde sorunundan hızlı bir şekilde kurtulabiliyor. Yüz germe işlemi açısından da tercih edin altın iğne sağlıklı bir yöntem olarak öne çıkıyor. Böylece cilt parlaklığı da kazandırılışmış oluyor.

Ağrısız, acısız en rahat cilt gençleştirme

Uygulama şayet alanında profesyonel bir ekip tarafından yapılırsa oldukça yüz güldüren sonuçlar elde edilebiliyor. Ameliyatsız cilt gençleştirme olarak da geçen bu uygulamaya talep her geçen gün artıyor. Yapılacak işlemde altın iğne radyofrekans dalgaları kullanılıyor ve ciltte gözle görülür bir düzelme görülüyor.

Sadece tek bir seansta bile farkı rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Ancak uzmanlar bir hafta ara ile üç seansta kesin bir sonuç almanın mümkün olduğunu dile getiriyorlar. İşlemde ihtiyaca göre farklı tedavi ve bakım stilleri uygulanabiliyor. Yüz ve çene gibi önemli bölgelerde tehlikesiz germe işlemi arzu edenler için oldukça ideal bir çözüm oluyor.

Altın iğne ile taze bir cilde merhaba deyin

İşlem sırasında cilt gençleştirme için iğneler deri altına 60 dereceye kadar ısı iletmektedir. Uygulanacak bu ısı deri yüzeyine kesinlikle etki etmemektedir. Yani doğrudan kolejanın üretildiği bölge ile temas etmektedir. Cilt çatlakları, yüz ya da vücudun belirli yerlerinde sivilce, akne rozasea tedavisi, kırmızı yüz tedavisi, kalça ve bacaklarda cilt sıklaştırma, doğum sonrası oluşan çatlaklarda başarılı bir şekilde uygulanan bir işlem olarak dikkat çekiyor. Tıbbın ve teknolojinin ortak bir kombinasyonu ile cilt yenileme başarılı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL