Hhdrapeel Cilt Bakımı

Hydrapeel Nedir?

Cilt yenileme ve cilt sorunlarına çözüm bulmada kullanılan en yeni medikal tedavi yöntemidir.

Hydrapeel, Hydrofacial, Akıllı Cilt Bakımı veya Amerikan Cilt Bakımı olarak da bilinen bir antiaging cilt yenileme işlemidir.

Hydrapeel Nasıl Uygulanır?

Hydrapeel tedavisinde, Cilt hekimi veya uzman estetisyen tarafından vakumla cilt temizlenir. Ağrısız ve acısızdır. İğne ya da lazer kullanılmadan yapılan bir tedavidir.

Hydrapeel Tedavi Şekli

Hydrapeel tedavide kullanılan özel bir cihaz ile cilde vakumlama sistemi uygulanır. Bu yöntemle önce cilt problemleri her türlü leke, sivilce, akne, siyah noktalardan, ölü hücrelerden, aşırı yağ,  ve açık gözeneklerden arındırılır. İşlem yaklaşık 25-30 dakika kadar sürer.

Daha sonra cilde ihtiyacı olan vitamin, tonik ve solüsyonlar uygulanır. Cildin ihtiyacına göre peptit ve proteinler verilir.

Hydrapeel tedavisinde daha ilk seansta bile ciltte gözle görülür bir yenilenme fark edilmektedir. Her türlü cilt sorununa çözüm getiren bu sistem seanslar ilerledikçe cildin ihtiyacı olan nem, ışıltı, pürüzsüzlük ve temizliği cilde yeniden kazandırmaktadır. Çevresel ve yaşamsal koşullar sebebi ile derinleşen hatlar ve çizgiler de yine Hhdrapeel tedavisi sırasında uygulanan vitamin- mineral ve protein solüsyonları ile cilde antiaging-yaşlanma karşıtı bakım sunmaktadır.

Hhdrapeel Herkes İçin Uygundur?

Hydrapeel en hassas ciltlerde bile kullanılabilen güvenli bir cilt bakımı uygulamasıdır.

Hydrapeel Süresi ve Sonrası

Herkes için kullanılabilen Hhdrapeel cilt bakımı yöntemi bir seansta bile etkisini göstermekle birlikte, ayda bir uygulanması halinde tüm yüz bakımı ve cilt temizliği ihtiyacınıza karşı etkilidir.

Ancak tedaviniz cilt bakımı akne ve yara ya da leke izlerini de kapsıyorsa haftada bir defa olmak üzere toplamda en az beş seans kadar sürmelidir. Tedavi sonrası herhangi bir ürün ya da krem kullanımına gerek yoktur.

Hhdrapeel tedavi size parlak, canlı, genç, pürüzsüz cildinizi yeniden vaad ediyor. Sağlıklı bir cilt için medikal temizlik ve sonrasında yapılan takviyelerle yepyeni bir cilt.

Güzellikten öte sağlıklı bir cilde sahip olmak her kadının önceliğidir. Hhdrapeel sistem en yeni, en güvenilir ve en hızlı cilt bakım tedavisidir. Bu yöntem sonrasında güzel bir cilde sahip olmanız mümkün olacaktır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL