Hydro Peel Nedir? Hydro Peel Avantajları Nelerdir?

Hydro Peel; Uzman doktor tarafından yapılan bir peling tedavisidir. Hızlı, acısız ve lekesiz bir işlemdir. Bu yöntem ile cerrahi müdahale yapılmadan ve kimyasal madde kullanılmadan peeling yapılmaktadır. Bu uygulamadan sonra yumuşak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak mümkündür. Cilt temizliği için tercih edilen ve etkisini çabuk gösteren bir yöntemdir.

Neden Hydro Peel Kullanmalıyız?

Çünkü cildin bakıma ihtiyacı vardır. Uzun süre bakımı yapılmayan veya yanlış ürünlerle yanlış şekilde c bakımı yapılan cilt yıpranmaktadır. Cildi tekrar eski sağlığına kavuşturmak için hydro peel önerilmektedir. Böylece cilt daha sağlıklı görünmektedir. Yaşlanma etkisi diğer tercih sebebidir.

Hydro Peel Avantajları Nelerdir?

  • Cilt daha bakımlı ve daha güzel görünmektedir.
  • Zamanın yıpratıcı etkisinden korunmayı sağlamaktadır.
  • Yaşlanmayı geciktirmektedir.
  • Cildi yıpranmış deriden arındırmaktadır.  

Hydra Peel Uygulamaları Nelerdir?

Bu uygulama tıbbi cilt bakım cihazları ile yapılmaktadır. Belirlenen seanslara düzenli gidilmesi halinde kısa süre içinde etkiyi hissetmek mümkündür. Cilt problemleri büyük ölçüde azalmaktadır.

Hangi Koşullarda Hydro Peel Uygulaması Yapılır?

Cilt çabuk yıpranan ve kirlenen bir yapıdadır. Çünkü cildin kendine özel yağı vardır. Bu yağın fazlasının temizlenmemesi halinde cilt zamanla yıpranmakta ve tahriş olmaktadır. Akne izleri ile gözenekler açılmaktadır. Bu gibi durumlarda bu uygulama yapılmalıdır.

Hydro Peel Tedavilerinde Kaç Seans Gerekli Olabilir?

Seans sayısı hastanın ihtiyacına göre belirlenmektedir. Seanslar minimum 5 gün maksimum 30 gün içinde tekrarlanmaktadır. Tedavi süreci sonrasında ciltteki değişikliği çok net görebilmek mümkündür. Çünkü cilt matlıkları yok olmaktadır.

Hydro Peel Tedavisi Sonrasında Nasıl Görünür Ve Hissedilir?

Uygulama yapılan hastanın cildi berrak ve parlak bir şekilde görünmektedir. Cildin rengi değişmektedir. Cilt pürüzsüz ve daha canlı görünmektedir. Görüntünün bu şekilde değişmesi haliyle cilt bakımı yaptıran kişiyi etkilemektedir. Kişi kendini daha iyi ve zinde hissetmektedir. Her zaman daha güzel hissetmektedir.

Hydro Peel Kullanım Alanları Nerelerdir?

Bu uygulama farklı cilt bakım yöntemleri ile birlikte yapılabilmektedir. Lazer epilasyon veya iğnesiz ve ilaçsız bakımlarla birlikte yapılabilmektedir. Bu da kullanım alanının genişlemesini sağlamaktadır.

Hydro Peel Tedavilerinin Kullanılmadığı Durumlar Var Mıdır?

Hydro peel doktor ve estetisyen tarafından yapılmaktadır. Yararlı ve güvenilir bir bakım yöntemidir. Kullanılmayan herhangi bir durumu bulunmamaktadır. Estetik cerrahi işleme gerek kalmadan yapılan bir işlemdir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL