HydroPeel Nedir? HydroPeel’in Avantajları

Uzman doktorlar tarafından tıbbi cihazlarla çok fonksiyonlu olarak her mevsim uygulanabilen bir peeling yöntemidir. Hdyropeel uygulamasındaki amaç cerrahi müdahale olmadan ve herhangi bir kimyasal kullanmadan cildi pürüzsüz, lekesiz ve yumuşak bir görünüme kavuşturmaktır. Bu uygulama sırasında herhangi bir acı hissedilmez. Deri temizliği yapmanın yöntemlerinden biridir. Seanslar halinde uygulanır ve kısa sürede etkisini gösterir. Cilt problemleri için etkili bir yöntemdir. Akne tedavileri için çok etkili bir uygulamadır.

HydroPeel Kullanım Alanları Nelerdir?

Hydropeel direk cilt etkili çalışır. Sık görülen cilt problemlerinden olan siyah noktalar için yok edici bir uygulamadır. Ayrıca genişlemiş gözeneklerin küçültülmesi ve yok edilmesinde başarılı bir yöntemdir. Cildi ölü hücrelerden arındırır ve yüzeysel olarak oluşan lekelerin kaybolmasına yardımcı olur. Cilt toparlanmasını sağlar. Tedavi edici diğer lazerlerle birlikte hydropeel cilt bakımı alanında kesin çözüm sunmaktadır. Estetik uygulamalardansa bu yöntem tercih edilmelidir. Çünkü cerrahi bir müdahale gerektirmez.

HydroPeel’in Avantajları

Çok yönlü olarak uygulanan bu cilt bakımı yöntemi cilt temizliğini esas almaktadır. Aynı zamanda çevresel ve genetik faktörlerden dolayı çok çabuk yıpranan cildin anti-aging uygulaması ile daha genç kalmasını sağlamaktadır. Ağrı ve acı hissettirmeyen bir yöntem olması tercih edilebilirliğini artırmaktadır diğer yöntemlere oranla. Cildin ihtiyacı olan ürünlerin sadece deri üzerine değil deri altına da nüfuz etmesini sağlar. Kişi uygulama sonrası kendini çok dinç ve iyi hisseder. İlk seanstan itibaren etkisini hissetmeye başlar.

HdyroPeel Nasıl Çalışır?

Su ve oksijeni kombinasyon halinde bünyesinde barındırır. Süpersonicinfizyon teknolojisi ile ilerleyerek saf suyun cilt hücrelerine ulaşmasını sağlar. İçeriğinde bulunan vitamin ve minerallerle cildi besler. Cilde kaybedilen nemi geri kazandırır. Dolayısı ile doğal botoks görünümü sağlar. Cilt tedavisi uygulamalarında cilt detoksu çok önemlidir. Hydropeel lenf drenajı yaparak bunu sağlar. Toksinlerin lenf düğümlerine taşınmasını sağlar. Cildin kendine has yağ dokusundan dolayı oluşan bir tabaka vardır ve bu tabakanın fazlası temizlenmezse cilt problemlerine neden olur. Hydropeel bu fazla yağ tabakasından cildi arındırır.

HydroPeel Riskleri Varmı?

Şu ana kadar gözlemlenmiş herhangi bir zararı ve riski bulunamamıştır. Ancak alanında uzman doktora yaptırmak çok önemlidir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL