Lazer Liposuction Fiyatları 2019-2020

Hepimiz ideal kiloda olmak, düzgün bir fiziğe sahip olmak isteriz. Bunun için kimi zaman spor kimi zaman diyet gibi yöntemlerle zayıflama çabası içine gireriz. Spor ve diyetle mesafe kat edemediğimiz zaman devreye alınacak olan liposuction işlemi yağların parçalanıp tahliyesi, lazer liposuction bu bölgelerdeki yağın operasyonla lazer ışınlarıyla parçalanıp emilerek vücudun düzgünleştirilmesi işlemine denilmektedir. Bu işlem sırasında kanama ve morlukların önüne geçmek için damarların operasyon yapılan bölgeden uzaklaştırılması sağlanır.

Vücutta hamilelik, beslenme alışkanlığı bozuklukları gibi sebeplerle olması gerekenden fazla yağlanmaktadır. Bu bölgesel yağlanmaların tedavisinde gelişmiş Lazer liposuction (liposakşın) tedavisi karın, bel, basen ve bacak ve çene altı gibi vücudun bütün bölgelerinde yapılabilecek bir işlemdir. Erkekler için ise meme büyümesi tedavisinde uygulanmaktadır.

Lazer Liposuction Fiyatları

Bölgesel yağ aldırma işlemi olan Lazer Liposuction operasyonları için fiyatlar belirli kriterlere göre değişmektedir. Yağ alınacak bölge, alınacak yağ kütlesi, alınacak yağ kütlesinin kaç operasyonla alınacağı gibi nedenlerle Lazer Liposuction fiyatları değişmekte ve doktorun tanısı sonucu fiyatlandırma yapılmaktadır. Doktorunuzun ön muayene ile yağ alınacak olan bölgeleri ve yağ kütlesini belirlemesiyle operasyonun zorluk durumu netleştirilerek ücretlendirme işlemi yapılmaktadır. Ayrıca bilinmesi gereken bir diğer husus da Lazer Liposuction operasyonlarının gerek devlet gerek özel hastanelerde yapılması durumunda SGK tarafından karşılanmadığıdır. Tabi düzgün bir vücuda sahip olmak için katlanabileceğimiz rakamlar olduğunu da belirtmekte fayda görüyorum.

2019 – 2020 Lazer Liposuction Fiyatları

Gelişen teknoloji ile tedavi yöntemleri de gelişmekte buna paralel ücretler artmaktadır. Klasik yöntemler sonrası geliştirilen yağ aldırma yöntemlerinden olan Lazer Liposuction operasyonu fiyatları da bu noktada artış göstermektedir. Lazer Liposuction ücretleri kişilere bağlı olarak değişebileceğiiçin en doğru bilgiye doktorunuza danışarak bir ön muayene sonrasında ulaşabilirsiniz. Zira Lazer Liposuction operasyonu ücretleri kişilerin yağ alınacak bölgesi ve kütlesinin muayene sonucu belirlenmesiyle kişiden kişiye değişim gösterdiğinden net ücret tarifeleri oluşturulamamaktadır. Lazer Liposuction operasyonuna ihtiyacınız olan bölgesel düzensiz yağlanmanız varsa size en yakın olan hastaneye giderek fazlalıklarınızdan kurtulmanız için gereken bedeli öğrenebilirsiniz.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL