Lazer Liposuction (Lazer Liposuction ) Fiyatları

Bölgesel yağlarımızdan kurtulmak için ameliyata veya can sıkıcı diyetlere gerek yok. Lazer Liposuction; belli bölgelerimizde açılan ufak kesiklerden o bölgedeki yağların lazer yardımıyla parçalara ayırıp dışarı alınması işlemidir. Liposuction kelime anlamı olarak da vücuttaki yağları emme anlamına gelir. Lazer Lipoliz ise aynı şekilde bölgesel yağları giderme yöntemidir fakat bu yöntemde yağlar dışarı çıkarılmaz lazer ile parçalanarak vücut içerisinde dağıtılır.

Lipoliz ise çene altı gibi daha küçük bölgelerde uygulanan yağları dağıtma yöntemidir. Bu uygulamalar 18 yaşını doldurmamış, kalp, şeker, cilt hastalıkları ve gebe veya emziren kadınlara uygulanamaz. Bunların yanı sıra cilt yapısı zayıf deri yapısı ince kişilere uygulama yapıldığında daha sonra ciltte bozulmalar meydana gelmekte uygulama yapılan bölgelerin sarktığı izlenmektedir. Bu uygulamaları yaptırmanız için uzman kişiler tarafından bir taramadan geçmeniz gerekmektedir. Bu uygulamalarda cerrahi bir müdahale olmadığı için anestezi riski bulunmamakta.

Herhangi bir diyet başlangıcı veya sıkılaşma yöntemi uygulamadan istemediğiniz yağlardan kurtulup sıkı bir vücuda sahip olabiliyorsunuz. Bakım, pansuman, dikiş veya günlerce yatağa maruz kalma sorununuz olmadığı için günlük hayatınıza kısa bir sürede dönebileceksiniz. Önemli olan vücudunuza uygun yöntemi bulup sağlıklı bir ortamda ve uzman kişilerce uygulamaların yapılmasıdır. Aksi takdirde basit gibi görünün bu yöntemlerden dolayı sağlık sorunlarınız başlayacaktır.

Lazer Liposuction Fiyatları

Lazer ile uygulanan bu yöntem bölgesel yağlara yönelik olduğu için kişiye özgü bir fiyat çıkmaktadır. Uzman kişiler tarafından belirlenecek bölge ve teknik her bir kişiye göre farklı olacağından sabit bir fiyat koymanın mümkün olamayacağını göstermektedir. Sizin vücudunuza en uygun yöntem ile başlayıp cildinizin yapısı yağlarınızın kalınlığı gibi faktörler fiyatlandırmayı değiştirecektir. Lazer Liposuction halk arasındaki adıyla Liposakşın karın bölgesi bacak bölgesi gibi daha geniş alanlarda uygulanabilen yağ aldırma yöntemdir.

Bu uygulamaları merdiven altı diye tabir ettiğimiz herhangi bir belge ve uzmanlığı bulunmayan kişilerin daha uygun fiyatlara yaptığını duymaktayız. Fakat bu sağlığınız açısından elverişli bir seçenek değildir. Daha sonra vücudunuzda yağlardan daha büyük bir sorun oluşturacak belki de sağlığınızı ciddi derecede etkileyecek hastalıklara maruz kalabilirsiniz.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL