Lazer Liposuction Nedir?  Lazer Liposuction Fiyatları Ne Kadardır?

Lazer liposuction kilo verdirme işlemi değil, bölgesel veya vücut genelinde yapılan şekillendirme işlemine verilen addır. Bu işlem sayesinde derinin altında uzun süre varlığını gösteren ve gitmeyen yağların varlığını sonlandırmaya çalışıyoruz. Özellikle son yılların en yaygın yağ aldırma işlemi olan lazer liposuction, kadınların yaz aylarında daha çok başvurduğu bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Kadınların belki de en sıkıntılı olduğu selülit problemi de bu işlem sayesinde çözüme kavuşabiliyor. Yağ alınan bölgeye sadece zayıflama değil, aynı bölgeye sıkılaştırma ve germe işlemi de uygulanıyor.

Karın kaslarım olsun, fit bir görünüme sahip olayım diyenlerin tercihi de olan lazer liposuction, insanlara uzun ve yorucu diyetler yaptırmadan işlem sırasında alınan yağların kas olarak karın bölgesine bırakılmasıyla fit ve kaslı görünüme ulaştırılabiliyor. Tekrar tekrar söylediğimiz gibi bu işlem yağ aldırma işlemi, kilo verdirme işlemi değil. Biz bu işlemi bütün ihtiyacı olan sporu ve egzersizlerin yapan, diyetleri yapan ama bunlara rağmen fazla kilolarından, yağlarından kurtulamayan kişiler için öneriyoruz. Bu işlem sayesinde vücuttaki yağlar eritilerek dışarı atılıyor. Bu ameliyat 2 şekilde anestezi verilerek yapılabilir. Lokal/Genel anestezi. Ameliyatın süresi çok uzun olmamakla beraber 1-3 saat arasında değişiyor.

Lazer Liposuction Fiyatları Ne Kadardır?

Lazer liposuction ve lazer lipoliz birbirinden farklıdır. Lazer liposuction fiyatları, hastanın yaşına, alınacak yağ miktarına, tedavisine, anestezi yöntemine göre değişmekle beraber,  fiyat almak kişilerin önce muayene olması gerekmektedir. Bu işlem, yağın oldukça fazla olduğu tüm bölgelere uygulanabilir. En önemli işlevi yağ hücrelerinin vakumlanmasıdır. Çünkü liposuction yöntemleri birden fazladır. Her yöntemde yağ hücreleri vakumlanarak şekillendirme olmamaktadır.

Bu işlemin hijyenik açıdan güvenilir hastanelerde veya klinikleri yapılması gerekir. Bu yöntem 4 litre yağın tek seansta alınabildiği vurgulanıyor. Cinsiyet fark etmeksizinkadın ya da erkeklere bu estetik müdahale uygulanabiliyor. Lazer liposuction da kesiler milimetrik olduğu için ameliyat izi veya normal iz kalmıyor. Bu işlemin çok tercih edilme sebeplerinden birisi de bu gösteriliyor. Lazer liposuction sonrası yağ hücrelerinin oluşumunu engellemek için protein ağırlıklı beslenme gerekiyor.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL