Liposuction ile Vücut Şekillendirme Mucizesi Yaşayın

Estetik ameliyatların yaygınlık göstermesi ile birlikte bu tür ameliyatlara ilgi çoğalıyor. Bu estetik ameliyatlardan en sık tercih edilenlerden biri de Liposuction ameliyatıdır. Liposuction, vücut üzerinde biriken yağların çeşitli yöntemler ile alınma işlemidir. Fazla kilo, obezite gibi rahatsızlıkları olan kişilere uygulanamayan liposuction sadece bölgesel yağların vücuttan uzaklaştırma amaçları için yapılıyor. Bu ameliyat ı olan insanlar fazla yağlarından kurtulup istediği gibi bir görünüme sahip olabiliyor. Spor yapma ve diyet uygulama gibi çözümlerinde fayda etmediği bölgesel yağ sorunları için bu tür estetik ameliyatlar çözüm olmaktadır.

Liposuction İle Vücut Şekillendirme Mucizesi Yaşayın!

Vücudunuz herhangi bir bölgesinde oluşan fazla yağlanmalardan liposuction yağ aldırma ameliyatı ile kurtulmanız mümkün olmaktadır. Vücudumuzun bazı bölgelerindeki yağlanmalar diyet, spor ve buna benzer uygulamalarla gitmemektedir. Bu tür uygulamalar ile sonuç alamayan kişiler liposuction ile bu bölgesel yağlanmalara çözüm bulabilir. Bu estetik ameliyat, vücudun belli bölgesindeki yağların vakumlama yöntemiyle alınarak vücuttan atılması işlemidir. Tek seans olarak yapılan bu işlem ile vücudunuzun daha kıvrımlı bir hal alır ve görünür oranda incelme sağlanır. Liposuction yönteminin amacı kilo verdirmek değil vücuda daha ince bir görünüm kazandırmaktır. Vücut tipiniz, belirli bölgelerinizdeki yağ oranınınızve estetik ihtiyacınıza göre size en uygun gelen liposuction yöntemini seçip bölgesel yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Liposuction Kimlere Uygulanabilir?

Liposuction estetik ameliyatı, kendi isteğiyle hastaneye başvurmuş ve 18 yaş sınırını geçmiş erkek ve kadınlara uygulanabilir. Bu estetik ameliyatı olacak kişinin genel anestezi almasında sakınca olmaması gerekmektedir. Bu ameliyat bacak ve sırt bölgesi, üst kol bölgesi, bel ve karın gibi yağlanma yaşanan bölgelerdeki yağların alınması için yapılır.

Liposuction Türleri Nelerdir?

Vücudun her bölgesine uygulanabilen liposuction ameliyatının türleri bulunmaktadır. Kadınlar için en fazla kalça, diz ve karın bölgelerine uygulanan ameliyat erkekler için ise bel, karın ve meme bölgesine uygulanmaktadır. Bu yağ alma işlemlerinde farklı tekniklerle de başarılı sonuç alınmaktadır. Günümüzde gelişen sağlık teknolojinin etkisiyle yeni yöntemler bulunmaktadır. Ameliyat ile yapılan yağ aldırma yöntemleri dışında lazer, lazer lipoliz gibi yöntemler de bulunmaktadır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL