Mirapeel cilt bakımı ve mirapeel tedavisi

Zaman özellikle konu cilt olunca hiçbir insana acımaz ancak alınabilecek tedbirler ile zamanı en iyi avantaja da çevirmeniz de mümkündür. Özellikle yüz bölgemiz zamanla yıpranır ve kollejan dengesi bozulur. Cilt bakım sistemi adı altında pek çok işlem uygulanabilmektedir. Cilde nemli, bakımlı bir görünüm kazandırmak ve ölü tabakayı ortadan kaldırmak adına yapılan işlem ise Mirapeel medikal cilt bakımı yöntemi olmaktadır.

Günümüzde oldukça sık bir şekilde tercih edilen medikal cilt bakımı olan bu uygulama oldukça sağlıklı bir yöntemdir. Mirapeel dediğimiz uygulama mikrodermabrazyon, dermaroller, led ve enzim peeling işlemlerini kapsayan bir uygulamadır. Bu işlemlerin tümü cilt bakımı ve cilt yenileme için yapılmaktadır. Uygulama ile cilt temizliği, cilt yenilenmesi ve kolejan sentezini artırmak üzere birtakım işlemler uzman tarafından yapılır.

Ameliyatsız, acısız genç bir cilde kavuşun

Mirapeel, mikro iğneleme işlemi ile cilde uygulanmaktadır. Medikal cilt bakımı amacı ile yapılabildiği gibi yüzde oluşabilecek iz, akne, leke, sivilce tedavisi için de kullanılmaktadır. Mirapeel uygulaması içeriğinde mikrodermabrazyon vardır ve bu cildin yenilenmesini sağlayan başlıca unsurdur. Kolejan üretiminde hızlı bir artış sağlar ve cilt tazelenir.

Parlak ve pürüzsüz bir cilt isteyen hemen herkesin başvurduğu başarılı sonuçlar veren bir uygulamadır. Normal ciltlerde yaşlanmayı önleyici etkisi ile dikkat çekmektedir. Akne sorunu gibi can sıkan her tür cilt probleminden anında kurtulma şansı tanıyan bir uygulamalıdır.

Mirapeel uygulaması ile pürüzsüz bir cilt

Mirapeel uygulaması sonrasında ortalama yarım saat süren, vakumun ve bastırmanın etkisi olarak bir pembeleşme görülür ve bu normaldir. Mikrodermabrazyona bağlı olarak oluşan bir pembeliktir. Hiçbir şekilde vakit harcamadan hasta işlem sonrası hayatına devam edebilir. Pürüzsüz cilt yüzeyi ile alımlı bir görünüm elde edilir.

İşlemin en güzel tarafı ise ciltte hemen bir parlaklık ve canlanma görülebilmesidir. Mirapeel cilt bakımı sistemi dünyaca en yaygın uygulanan cilt bakım işlemlerinden bir tanesidir. Geçmeyen sivilce ya da lekeleriniz için de Mirapeel uygulamasını tercih edebilirsiniz. Cildinizle ilgili yaşayacağınız herhangi bir problemde ya da ciltte kırışıklık, yaşlanma gibi durumları tersine çevirmek adına sağlıklı bir yöntem olan Mirapeel’i rahatlıkla deneyebilirsiniz.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL