Örümcek Ağı Estetiği Fiyatları 2019 – 2020

Yaşımızın ilerlemesiyle birlikte hiç istenmeyen yüzümüzde kırışıklıklar ve vücudumuzda sarkmalar meydana gelmekte ve hiç şüphesiz bu durum bizleri rahatsız etmektedir. Bu noktada bazı tedavi yöntemleri ile sorunlarımızdan kurtulabilmekteyiz.

Yüzümüz ve cildimiz için uygulanabilir olan örümcek ağı estetiği ile daha genç göstermeyi mümkün kılabilmekteyiz. Örümcek ağı estetiği uygulamaları ameliyatsız yüz gerdirme ve cilt sıkılaştırma işlemleri olduğu için diğer yöntemlere kıyasla birçok avantajı bulunduğu gibi fiyat olarak da daha uygun seviyelerdedir. Ayrıca örümcek ağı estetiğinin etkisi geçtikten sonra tekrarlanabilir olması da bizler için sevindirici bir husustur.

Örümcek Ağı Tekniği Uygulanabilecek Alanlar

Örümcek ağı estetiği uygulamalarının fiyatlandırma işlemleri için uygulanacak bölgeye göre farklılık göstermesi sebebiyle bu alanların bilinmesinde fayda vardır. Örümcek ağı tekniği;

  • Yüz kırışıklıkları ve çizgileri,
  • Göz ve dudak çevresi kırışıklıkları,
  • Yanak ve çene sarkmaları,
  • Kol ve bacak içi sarkmalar,
  • Karın ve göğüs sarkmaları gibi çeşitli bölgelere uygulanabilmektedir.

Örümcek ağı fiyatlandırmaları için uygulanacak bölgenin yanı sıra kullanılacak olan özel vücutta eriyebilen ameliyat iplerinin sayısı da önemlidir.

Örümcek Ağı Estetiği Fiyatları

Yüz gerdirme ve cilt sıkılaştırma işlemlerinden olan örümcek ağı estetiği fiyatları belirtilen şartlara göre değişim göstermektedir. Örümcek ağı estetiği fiyatları hakkında bilinmesi gereken bir diğer hususta estetik kategorisinde bulunmasından dolayı devlet ve özel hastanelerde yapılan işlemler için SGK desteği bulunmamasıdır.

Ancak örümcek ağı estetiği fiyatları uygulama sonrası kavuşacağımız görünüme değecek, işlem sonrasında bu konu bizi kesinlikle düşündürtmeyecektir.

Örümcek Estetiği Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Örümcek ağı estetiği fiyatları kişilere özel olarak sağlandığı için belirli bir tarife bulunmamaktadır. Örümcek ağı estetiği fiyatlarının kişilere özel olmasının sebepleri;

  • Örümcek ağı estetiği fiyatlarının uygulanacak olan bölge,
  • Uygulama sırasında cilde işlenecek iplerin sayısı,
  • Bulunulan şehir,
  • Gidilen klinik,
  • Uygulamayı yapacak olan doktor gibi çeşitli faktörlerle değişim göstermesidir.

Örümcek ağı estetiği fiyatlarının değişken olması sebebiyle konu hakkında en doğru bilgiyi örümcek ağı estetiği yaptıranlardan değil yakınımızda bulunan kliniklerde muayene olarak doktorumuzdan örümcek ağı estetiği işlemimiz için ödememiz gereken fiyatları öğrenebiliriz.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL