Somon DNA ile vücudunuzu gençleştirin

İnsan cildi zamanla nemini kaybeder. Kaybolan nemin geri kazanılması için cilt yapısı ve hücrelerin yenilenmesi için tetiklenmesi gerekir. Somon DNA, içeriğindeki Somon Balığı’nın sütünden elde edilen DNA molekülleri ve Hyaluronik Asit ile tetiklemeyi gerçekleştirir. 2 ay gibi kısa bir süre içinde canlanma ve yenilenme gözle görülür. Somon DNA ile yaşlanma etkileri yavaşlatılır. Ciltteki kırışıklıkları yok etmede en etkili anti-aging uygulamasıdır.

Somon DNA Aşısı Nasıl Uygulanır?

İki aşamalı olarak uygulanan Somon DNA en iyi cilt bakımı yöntemidir. Birinci aşamada nemlendirme yapılır. Cildin kaybettiği nem dengesi düzene sokulur. Tedavi için alt yapı hazırlanır. Alt yapının hazırlanması yaklaşık 2 hafta sürer. İkinci aşama ise asıl gençleştirme işleminin yapıldığı bölümdür. İkinci aşamada Somon balığının sütlerinden elde edilen serum derinin altına küçük iğnelerle enjekte edilir.

Somon DNA Serum Ne İçin Kullanılır?

Cildin bozulmasından, elastikiyetini kaybetmesinden, Yaşlanma süreci içinde oluşmasından endişe edildiğinde Somon DNA kullanılması ciddi anlamda fayda sağlayacaktır. Somon DNA cildi gençleştirme adına gerekli olan özel içeriğe sahiptir. Cilt altına küçük iğnelerle uygulanan Somon DNA serum kırışıklıkların tedavisinde oldukça etkilidir. Serumun içeriğinde aminoasit maddeler, hyaluronik asit, mineraller, vitaminler bulunur. Maddeler cildin kalitesini artırır. Yıpranmış olan cildi tamir ederek yeniler. Yıpranmış olan cilde uygulanan Somon DNA serumu cildin yeniden elastin lif ve kolajen üretimi yapmasını sağlar.

SomonDna Kremi Etkileri

Nemlendirici kremlerin ulaşamadığı cilt problemleri ve cildin ihtiyacı olan doğal güzellik Somon DNA ile sağlanır. Uzun süreli nem sağlaması ve diğer avantajlarından dolayı Cilt yenilenmesi için en fazla tercih edilen kremlerden biridir. En sık kullanıldığı bölgeler arasında göz çevresi, yüz, boyun, saçlı deri ve dekoltedir. Etkileri şunlardır:

  • Göz çevresi kırışıklığını giderir
  • Gözaltı torbalarını azaltır
  • Alın kırışıklığını gidermek için Cildi nemlendirir
  • Menepoza bağlı cilt kurumasından kaynaklı kırışıklıklar giderilir.
  • Kaş çatığı, dudak üstü, mimik, yanaktaki dikey kırışıklıkları tedavi eder

Somon DNA Fiyatları Nasıldır?

Ortalama 1 yıl boyunca etkinliğini koruyan Somon DNA tedavisi fiyatları farklılık göstermektedir. Uygulamanın yapıldığı bölgeye göre fiyat farklılaşır. Botoks ile dolgu uygulamaları birlikte yapılabildiği için kişinin durumu değerlendirilip fiyatlandırma yapılır. Rahatsızlığın durumu dikkate alındığında radyofrekans ile lazer çeşitlerinin birlikte kullanılması daha olumlu etkiler ortaya çıkmasını sağlar.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL