Kol Germe (Brakioplasti)

Kol Germe (Brakioplasti)

Kol germe işlemi insanların sarkan derilerinden rahatsızlık duyması ve sarkan bölüm için düşünülen işlemler bütünüdür. Kol estetiği özellikle hızlı kilo verenlerin çok sık tercih ettiği estetik işlemleri arasındadır. Kol germe işlemi esnasında bölgede var olan yağlar için liposuction işlemi yapıldıktan sonra germe işlemi uygulanmaktadır. Bunlar çoklu işlemler arasında sayılmaktadır.

Tıp dünyasında kol germe işlemi brachioplasti olarak geçmektedir. Tıp teknolojisinin ilerlemesi ile yapılan işlem sonrasında daha az iz kalması sağlanıyor. Bu durum yaptırmak isteyenler için oldukça avantajlı bir durumdur. Daha az iz kalması kişilerin ameliyatlı kol estetiği seçeneğini ciddi olarak düşünmesine sebep olmuştur.

Kol Germe İşlemi Yapan Estetik Merkezleri

Estetik dünyasında kişinin vücudunda rahatsızlık duyduğu durumlar için mutlaka çözümler vardır. Önemli olan estetik merkezlerinin bu konularda tecrübesi ve güvenilir olmasıdır. Kol germe işlemi kombine işlemlerle yapılacak işlemdir. İstanbul estetik merkezleri arasında küçük çaplı yapılan araştırmalarda bu işlemler için başarı göstermiş klinikleri bulmak mümkündür.

Yapılan kol germe işlemi sonrasında uzman kontrolleri ve ilgisi oldukça önemlidir. Çağdaş Orman bu konuda isim yapmış uzmanlardandır. Hastanın isteğine göre işlemlerin başlatılması önemlidir. Hastaya ameliyatlı yöntemler hakkında bilgi verileceği gibi ameliyatsız kol estetiği hakkında da bilgi verilmelidir. Kişinin vücudunda oluşacak değişiklikler için bilgilendirme yapılması oldukça önemlidir.

Kol Germe İşlemi Fiyatları

Kol germe işleminden önce uzman görüşü ve önerileri mutlaka göz önünde tutulmalıdır. Kol germe ameliyatı sonrası kişiler belli süre kolunu ağır şekilde çalıştırmamalıdır. Birden kola yüklenilmesi sıkıntılara yol açabilmektedir. Kol gücünde azalma olmaması oldukça önemlidir. Yapılan ameliyat kalıcılığını devam ettirir. Ancak çok fazla ve çok hızlı kilo alıp verme olursa bir miktar kalıcılık azalabilmektedir.

Estetik dünyasında estetik işlemleri fiyatları değişiklik göstermektedir. Kol estetiği fiyatları yapılacak diğer kombine işlemler ile birlikte belirlenmektedir.Sarkmalar kişileri çok rahatsız eden bir durumdur. Yapılan işlemler için istenilen fiyatlar çok yüksek uçuk fiyatlar değildir. Kol ameliyatı sonrası hastanın yaşayacağı psikolojik rahatlık çok önemlidir. Aynaya bakamayan kişiler ameliyat sonrası rahatlıkla aynaya bakmanın rahatlığını yaşamaktadır.