Vaser Liposuction (Yağ Aldırma) ile Vücut Şekillendirme

Vaser liposuction, liposuctionun gelişmiş bir metodudur. Vaser liposuctionda uygulanan metotta yağ hücrelerine belirli ölçülerde sıvı verilerek yağ dokusunun şişmesi sağlanmaktadır. Daha sonrasında ise dışarıdan uygulanan özel kanül aracılığıyla bu bölgelere bir tür ses enerjisi verilmektedir. Ses enerjisi sayesinde şişmiş olan yağlarda patlamalar ortaya çıkar. Bu yöntemle katı yağların sıvı hale dönüşmesi sağlanır. Vaser liposuction teknolojisi diğer liposuction türlerine göre daha etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Yağlarından kurtulmak isteyen pek çok kişi Vaser liposuction nedir ve Vaser liposuction nasıl yapılır sorularının yanıtlarını merak etmektedir. Vaser liposuction da ses enerjisinden yararlanılarak yağlar parçalanır. Parçalanan yağlar aspirasyon yapıcı kanüllerden yararlanılarak yağlar vücuttan uzaklaştırılır.

Vaser Liposuction İle Yağ Aldırma

Boyun, yanaklar, çene, üst kollar, dizler, uyluklar, popo, kalça ve karın gibi bedenin belirli bölgelerinde bulunan istenmeyen yağları aldırma işlemine liposakşın denilmektedir. Bu yağ aldırma işlemleri çok farklı teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Teknikler farklı olsa da amaç aynıdır. Amaç istenmeyen yağlardan bir an evvel kurtulmaktır.

Vaser Liposuction yönteminin önemli olan bir diğer avantajı da yağ aldıran kişinin çok az derecede bir ağrı hissetmesidir. Deride meydana gelecek morluklar en aza indirgenir. Vaser liposuction ile operasyon geçiren kişiler çok kısa bir zaman dilimi içerisinde normal yaşantılarına dönebilmektedirler. 3d Vaser Liposuction yöntemi de daha etkili bir yağ aldırma işlemidir.

Vaser Liposuction İle Vücut Şekillendirme

Vaser Liposuction tedavisinden sonra 3 ila 4 kilo arası ortalamada kilo verilmektedir. Yağ dokuları alınır ve elde edilen sonuçlar tamamıyla kalıcıdır. Operasyon yapılan bölgeler tekrardan yağ üretemez hale gelir. Vaser liposuction yaptıranlar sosyal yaşantılarına hemen adapte olabilirler. Vücutlarında bekledikleri görünüme de çok kısa bir sürede kavuşurlar.

Yağ aldırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konuların başında elbette Vaser liposuction fiyatları ne kadardır sorusudur. Öncelikli olarak şunu belirtmeliyiz ki bu operasyonlarda kullanılan teknik cihazlar ve hastanenin niteliği ne kadar iyi olursa ücrette buna bağlı olarak artmaktadır. Vaser liposuction klasik liposuctiona göre %50 daha fazla ücretlendirildiğini belirtelim.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL