Vücut Estetiğinde Yeni Trend: Popoya Yağ Enjeksiyonu

Son zamanların favori estetik uygulamaları arasında elbette ki liposuction yer alıyor. Özellikle popo büyütme konusunda talepleri olanlar için yağ enjeksiyonu sıkça tercih edilen bir yöntem olarak ön plana çıkıyor. Son zamanlarda önemli bir trend haline gelen popoya yağ enjeksiyonu; başarılı sonuçlar elde edildiği için sıklıkla tercih ediliyor. Trio Klinik liposuction uygulamalarını başarılı bir şekilde hayata geçiriyor. Bu sayede estetik sektöründe adından sıklıkla söz ettirmeyi de başarıyor.

Özellikle popo bölgesinde estetik yaptırmak isteyenler açısından yağ enjeksiyonu yöntemi, rahat ve konforlu bir uygulama olarak tanımlanıyor. Öncelikli olarak hastaların genel vücut yapısı gözetilerek, yağ enjeksiyonunun nasıl yapılacağına karar veriliyor. Uygulama aşaması ise alanında uzman ve profesyonel olan personeller sayesinde sorunsuz bir şekilde tamamlanabiliyor.

Dolgu ile Popo Büyütme

Kalça bölgesine yapılacak olan dolgu sayesinde estetik görünüme sahip olmak isteyenler için vücut estetiği kapsamında son derece etkili uygulamalardan söz etmek mümkün oluyor. Özellikle yağ dokuları dolgu malzemesini kullanarak; popo bölgesinde estetik bir görünüm elde etmek mümkün oluyor.

Esasında liposuction çift kazanımlı bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Zira söz konusu operasyon sayesinde estetik operasyon yaptıracak bireyin bel, karın ya da basen kısmında yer alan yağlar alınarak; kalça bölgesine uygulanıyor. Böylece hem bölgesel incelme yaşanılıyor hem de kalça bölgesinde estetik bir görünüm elde etmek mümkün oluyor.

Yağ Enjeksiyonu ile Popo Şekillendirme Kalıcı Mıdır?

Son zamanların favori estetik uygulaması olarak karşımıza çıkan yağ enjeksiyonu yöntemi; Çağdaş Orman tarafından başarılı bir şekilde uygulanıyor. Bu sayede vücudunuzun pek çok bölgesinin güzellik kazanması da mümkün oluyor.

Yağ enjeksiyonu işlemi yaptıranların en çok merak ettikleri sorunların başında bu tür şekillendirme işlemlerinin kalıcı olup olmadığı sorusu yer almaktadır. Esasında yağ enjeksiyonu sonrasında net bir şekilde işlem yapılan bölgede bir iyileşme görülmektedir. Ancak bu şekillenmenin sonsuza kadar süreceğini söylemek doğru bir yargı değildir. Kişide kişiye değişse de yağ enjeksiyonu işlemi yaklaşık 2-3 yılda tekrarlanmak durumundadır. Böylece kalıcı bir güzelliği yakalamak bu şekilde mümkün olmaktadır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL