Yaşlanma Karşıtı HYALİFT 75 PROactive ( BİO DOLGU )

Zamanla oluşan kırışıklıklar, lekeler, daha belirgin olan gözenekler pek çok insanın canını sıkan sorunlardır. Bu sorunların çözümü için en çok başvurulan yöntem de yüz estetik operasyonları olmaktadır.

Başarılı bir estetik için kişinin kendisi için en doğru yöntemi uygulaması önemlidir. Yaşlanma izlerini silmek üzere uygulanan yöntemlerden biri de bio dolgu olup kullanımı yaygınlaşmaktadır. 93/42/EEC yönergesi doğrultusunda üretilmiş olan HYALİFT 75 PROactive biyo teknolojik ve dermal bio kapsamında önemli bir tıbbi cihaz mahiyetindedir.

Hidrasyon Etkisi Nedir

Su ve sıvı desteği anlamlarına gelen hidrasyon, kısaca bedenin ihtiyaç duyduğu sıvının yeterli miktarlarda karşılanmasıdır. Vücut geliştirme için ne sıvı desteğinin ne kadar önemli olduğu bilinen bir gerçektir. Tüm vücut üzerinde önemli etkileri bulunmaktadır. Hidrasyon etkisinin Hem sağlık hem de görünüşe olumlu dönüşleri olmaktadır.

Susuz kalmamak yaşamsal faaliyetler açısından önemli olsa da bunun bir artısı da yüz gençleştirme konusundaki yararlarıdır. Zira yeterli miktarlarda alınan sıvı, cildinizin güzelleşmesine, parlamasına ve daha genç görünmesine yardımcı olmaktadır.

Yaşlanma Karşıtı Mezoterapide Yöntemi

İnsanların ciltlerinin de bir takım ihtiyaçları olmaktadır. Amino asit, hyalüronik asit, mineral ve vitamin bu ihtiyaçların başında gelmektedir. Mezoterapi uygulaması da bu ihtiyacı karşılamak üzere cildin problem çıkaran alanlara enjeksiyon yöntemiyle gerçekleştirilen bir estetik uygulamasıdır.

Yaşlanma belirtilerinin kendini göstermesinde, cilt kalitesinde yaşanan kayıplar ana etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Mezoterapi uygulaması yaşlanma karşıtı olup cildin doku kalitesini muhafaza etmek için uygulanır ve yaşa bağlı yıpranmaları mümkün surette erteler. İyileştirici ve koruyucu bir boyutu vardır.

Cilt Gevşekliğinde HYALİFT 75 PROactive Uygulaması

Güvenilir bir klinikte ve işin ehli bir uzman tarafından gerçekleştirilmesi gereken estetik operasyonları hasta için çok önemlidir. HYALİFT 75 PROactive uygulaması, deriye enjekte edilmek suretiyle yapılan bir operasyon olup papüllü ya da papülsüz yapılabilmektedir.

Cildin toparlanması ve iyi bir görünüme sahip olabilmesi için aseptik şartların uygun hale getirilmesi gerekir. Aksi takdirde, uygulama sonrası enfeksiyon riski bulunmaktadır. Bu uygulama cilt gevşekliği üzerinde onarıcı bir etki yapmakta ve enfekte olmamış ciltlere uygulanmaktadır. Uygulamanın yasal bir klinikte yapıldığına dikkat edilmelidir. Uygulama genellikle; yüz, boyun, dekolte, el üstleri, göbek bölgesi, kolların iç tarafı, çatlaklar ve basenlerin iç yüzeyine uygulanmaktadır.  

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL