Yüz Estetiği İle İzsiz Yüz Germe Mucizesi

Zamana karşı durabilme hiç kuşku yok ki, kimsenin çok da becerebildiği bir şey değil ama teknoloji bugün öylesine ilerledi ki, insanlar zamansız ve yaşsız olarak görünebiliyorlar. Özellikle yüz estetiği konusunda son yıllarda yaşanan çok büyük gelişmeler var. Üstelik günümüzde sadece kadınlar değil, erkek yüz estetiği noktasında erkekler içinde son derece farklı ve özel yüz gerdirme operasyonları bulunuyor ve bugün erkekler de zamansız ve oldukça genç görünebiliyorlar.

Son yılların ağrısız sızısız başvurulan yöntemlerinin başında ameliyatsız yüz germe uygulamaları geliyor ve bugün özellikle iple yüz germe yöntemi yüz estetiği çeşitleri içinde oldukça büyük bir yer teşkil ediyor. Üstelik kişi bu uygulama sonrası anında gündelik yaşamına rahatlıkla dönebiliyor. Bugün gelinen nokta itibarıyla yüz estetiği ameliyatı moda kavramla out, izsiz yüz germe operasyonu in olarak yorumlanabilir.

Hangi Durumlarda Uygulanır?

Yüz germe estetiği yöntemleri içinde çığır açan bir yöntem olan bu metot özellikle ilerleyen yaşlarda ortaya çıkan sarkma durumlarında, yine zamana bağlı ortaya çıkan kırışıklıkların giderilmesinde, yüz hatlarında olması gereken görüntüden görüntü kayıpları ortaya çıkmaya başladığı zaman kadın erkek fark etmeksizin herkese tüm mevsimlerde uygulanabiliyor. Kimi bireylerin yüzleri diğerlerinden daha toplu olduğu zaman yüz zayıflatma ya da yüze şekil verme noktasında da bu uygulamadan yaş fark etmeksizin yararlanılabiliyor.

Kişinin cildinin altına özel bir biçimde girilerek ip ile cildi yukarı kaldırma uygulaması yapılıyor ki yüz estetiği öncesi ve sonrası kişinin yüzünde inanılmaz farklılıklar görülüyor.

Ortalama Etki Süresi Ne Kadar?

Teknolojide ve yüz germe süreçlerinde başlı başına yeni bir uygulama olan ve çok revaç gören bu uygulama ortalama olarak iyi bir uzman tarafından yapılır ise 7 ile 10 yıl arası etkili olabiliyor. Ama burada kişinin kendi cildine gereken özeni göstermesi, dış faktörler kullanılan ip vb. tekniklerin doğru bir biçimde kişinin yüzü iyi analiz edilerek yapılması da süreci etkiliyor.  Ama normalde bu sürenin altına düşmüyor. Yüz estetiği fiyatları için ise net bir rakam vermek söz konusu değil. Yapan uzmana ve kişinin durumuna göre değişiklik gösteriyor.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL