Yüz Estetiği Uygulaması tekrar gerekir mi?

İnsanların yaşlarının ilerlemesi vücudunda yaşadığı çeşitli sorunlarla ciltlerinin yaşlandığı görülür. Bu yaşlanma en belirgin olarak yüz ve yüz çevresinde meydana gelmektedir. Yüz gerdirme bu yaşlanmanın etkisini azaltabilecek bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Yüz germe estetiği, sarkma ve kırışıklıklardan şikayetçi olan, yüz zayıflatma isteyen kişilere yapılabilir. Yüz germe ameliyatı sonuçları genellikle kalıcı olmaktadır. Yaşlanma sürecinin devam ettiği unutulmamalıdır. Yüz germe işleminin kalıcı olması için ameliyat sonrası yaşam şeklinin düzenlenmesi gerekir. Sigaradan uzak durulmalı ve sağlıklı beslenilmelidir. Genel olarak yüz estetik ameliyatı tekrar gerektirmez.

Ameliyatsız Yüz Estetiği Var mıdır?

Yüz estetiği çeşitleri gelişen teknoloji ile birlikte farklılık göstermektedir. Yüz germe ve çeşitli yüz estetiği işlemleri çeşitli yöntemler ile yapılabilmektedir. Ameliyata gerek duyulmadan yüzdeki sarkma ve kırışıkları gideren ameliyatsız yüz germe operasyonları mevcuttur. Bu teknik ile ameliyatlı yüz estetiği yöntemine oranla yan etkiye sahip değildir. Anestezi gerektirmediği için tercih edilmektedir. Bu operasyon ile yaşlanmaya karşı önlem alınmış olur. En çok uygulanan ameliyatsız yüz germe yöntemleri 5 tanedir. Bunların isimleri şöyledir:

  • Lazerlift ile Yüz Germe
  • Mikro Fokuslu Ultrason (Ultraskin) ile Yüz Germe
  • Fraksiyonel Radyofrekans (Scarlet, Altın İğne, Altın Frekans) ile Yüz Germe
  • İple Yüz Germe (İp Askı, Örümcek Ağı Estetiği)
  • Dolgu ile Yüz Germe

Yüz Estetiği Fiyatları Nedir?

Yüz estetiği yaptırmak isteyen adaylar, kendilerine bu işlemi yapacak hastane seçmelidir. Seçilen hastanelerde ilgili doktorlardan yüz estetiği öncesi ve sonrası hakkında bilgi alınmalıdır. Kadın yüz estetiği ve erkek yüz estetiği işlemleri için hastanelerin özel bilgi verme departmanları bulunmaktadır. Yüz estetiği fiyatları, yüz estetiği yaptırmak isteyen kişinin ek isteklerine, yüz germe oran miktarına ve buna benzer değişkenlere bağlıdır. Net bir fiyat öğrenmek için hastanelere başvurulmalıdır.

Erkeklerde Yüz Gerdirme Fiyatları Farklı mıdır?

Erkek adaylar da kadın adaylar gibi yüz estetiği talebinde bulunabilmektedir. Erkek yüz estetiği isteyen adaylar için ücret miktarında duruma göre bir kısım düşme söz konusu olabilir. Erkeklerin ameliyat süresi kadınlara oranla daha kısadır. Bunun sebebi erkek hastalara kadınlara oranla daha sade tasarımla yapılması ve ameliyat süresinin düşmesi olarak gösterilebilir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL